Атамбаев, Ташиев, Икрамов, Жумабеков, Жээнбеков, Матраимов: 308 киши бир мандаттуу округдан депутаттыкка аттанарын билдирди

Sokol.media-12-октябрь күнү кечкиге карата Шайлоо жана референдум өткөрүү боюнча борбордук комиссиясына бир мандаттуу округдардан Жогорку Кеңештин депутаттарын шайлоого катышууну каалаган 308 талапкерден арыз түштү. Арыздарды кабыл алуу бүгүн, 13-октябрда саат 18:00дө аяктайт.

  • Парламенттик шайлоо 28-ноябрга дайындалган. Бул шайлоодо 54 депутат партия аркылуу, 36 депутат бир мандаттуу округдардан шайланат.

— Мамыров Кубатбек Шамырбекович — №31 Чүй-Кемин округу;

— Бердалиев Бакыт Чырмашбаевич — №12 Өзгөн округу;

— Момонкулов Талгат Мелисович — №25 Аламүдүн округу;

— Өмүралиев Арыстанбек Мелисович — №34 Жети-Өгүз округу;

— Чодуев Эркинбек Урайымович — №10 Куршаб округу;

— Кожокеев Акылбек Алмарбекович — №30 Ысык-Ата округу;

— Маманова Розакан Султановна — №3 Кадамжай округу;

— Үмөталиев Артур Алимжанович — №15 Базар-Коргон округу;

— Сулайманкулов Медеркул Ормонович — №18 Ала-Бука округу;

— Капаров Чыңгыз Капарович — №33 Нарын округу;

— Жетигенов Бакытбек Жеңишбекович — №31 Чүй-Кемин округу;

— Жаналиев Кенжебек Бектурович — №22 Жайыл округу;

— Абдылдаев Тынчтыкбек Кубатович — №19 Токтогул округу;

— Дайырбеков Таалайбек Эсенбекович — №29 Свердлов округу;

— Досанов Нурбек Маликович — №3 Кадамжай округу;

— Жабаев Ринат Шаршенбекович — №23 Москва округу;

— Артыкбаев Гыламидин Урустомович — №2 Баткен округу;

— Ажымамбетов Актан Айылчиевич — №33 Кочкор округу;

— Ибраимова Атыркүл Сыйдалиевна — №23 Москва округу;

— Моңолдоров Данияр Черикович — №34 Жети-Өгүз округу;

— Мамаюсупов Абдыхалил Шадманович — №3 Кадамжай округу;

— Курманалиев Акыл Курманбекович — №24 Сокулук округу;

— Сулаев Жекшен Эсенбекович — №34 Жети-Өгүз округу;

— Темирбаев Мухаммад Миңбаевич — №8 Төлөйкөн округу;

— Эдигеев Жанат Асылбекович — №30 Ысык-Ата округу;

— Алибеков Шерахмад Халилович — №3 Кадамжай округу;

— Жанузаков Аманболду Медербекович — №35 Ак-Суу округу;

— Сариев Абаскан Казакбаевич — №31 Чүй-Кемин округу;

— Рыскулов Максат Борисович — №30 Ысык-Ата округу;

— Жансеитов Тынайбек Каныбекович — №31 Чүй-Кемин округу;

— Ханжеза Карим Ламзарович — №23 Москва округу;

— Эргешов Алмазбек Манасбекович — №17 Аксы округу;

— Маматалиев Нурбакыт Мухтарович — №7 Ош округу;

— Сайпидинов Эмил Жумабаевич — №7 Ош округу;

— Акунбеков Эрнист Абакирович — №15 Базар-Коргон округу;

— Абдыжапарова Нурбүбү Маатмусаевна — №15 Базар-Коргон округу;

— Бекжанов Жолдубай Талантбекович — №35 Ак-Суу округу;

— Жумаев Сайранбек Кенешбекович — №32 Кочкор округу;

— Карагулов Улан Айтбаевич — №31 Чүй-Кемин округу;

— Бакиев Кубанычбек — №15 Базар-Коргон округу;

— Кемелов Акыл Канатбекович — №34 Жети-Өгүз округу;

— Ешалиев Улан Жолдошбекович — №23 Москва округу;

— Исиралиева Анара Үсөнбековна — №25 Аламүдүн округу;

— Айталиев Таалайбек Дөөлөтказиевич — №21 Талас округу;

— Маматалиева Өмүркан Турсуналиевна — №3 Кадамжай округу;

— Абдираимова Назгүл Назыровна — №1 Лейлек округу;

— Шайдиев Алмазбек Усупбаевич — №17 Аксы округу;

— Алымбубаева Зулайка Бекатовна — №7 Ош округу;

— Камбаров Абдиллабек Ракманович — №13 Сузак округу;

— Мамытова Назгүл Туратбековна — №36 Ысык-Көл округу;

— Ташиев Шаирбек Кыдыршаевич — №14 Жалал-Абад округу;

— Абдивалиев Артыкбай Турабидинович — №5 Ноокат округу;

— Жээнбеков Келдибек Эркинбекович — №14 Жалал-Абад округу;

— Алымбеков Бекмамат Аяназович — №29 Свердлов округу;

— Алтыбаева Айнуру Тойчиевна — №7 Ош округу;

— Галдыбаев Жаманкул Жолчуевич — №11 Алай округу;

— Курванбаев Сүйүнбек Бурканидинович — №3 Кадамжай округу;

— Иманкожоева Эркингүл Бекбачовна — №34 Жети-Өгүз округу;

— Камбарбек уулу Үсөн — №7 Ош округу;

— Самонов Нурдин Талантбекович — №29 Свердлов округу;

— Садыков Нурбек Аданбекович — №10 Куршаб округу;

— Жумабекова Акылсайра Кадыралиевна — №35 Ак-Суу округу;

— Имеров Мирбек Жаңыбаевич — №36 Ысык-Көл округу;

— Айтигулов Муктарбек Мукулович — №21 Талас округу;

— Чынтемиров Талантбек Керимбекович — №29 Свердлов округу;

— Жекшенов Мирлан Ратынбекович — №23 Москва округу;

— Бөлтүрүков Өмүрбек Аярбергенович — №35 Ак-Суу округу;

— Козубаев Муртазали Кутуганиевич — №9 Кара-Суу округу;

— Толанов Тынчтыкбек Абдыкадырович — №10 Куршаб округу;

— Макешов Кубанычбек Бектемирович — №26 Ленин округу;

— Эшмамбетов Руслан Төлөнович — №34 Жети-Өгүз округу;

— Алымов Адылбек Шарипович — №18 Ала-Бука округу;

— Марипов Бакытбек Асамидинович — №5 Ноокат округу;

— Абдразаков Бейшенбек Токтобаевич — №27 Биринчи май округу;

— Койчубаев Азамат Ашымович — №19 Токтогул округу;

— Төлөмүшов Бегали Пирмаматович — №2 Баткен округу («Бүтүн Кыргызстан» партиясынын атынан);

— Тургунбаев Улукбек Абдивалиевич — №29 Свердлов округу;

— Жээнбеков Равшан Бабырбекович — №26 Ленин округу;

— Нурбек уулу Ормон — №32 Кочкор округу;

— Турсункулов Мирланбек Эшматович — №4 Көк-Жар округу;

— Енгалычев Евгений Равильевич — №27 Москва округу;

— Клипачева Елена Сергеевна — №27 Биринчи май округу;

— Момункулов Эмил Базаркулович — №25 Аламүдүн округу;

— Сагынбаев Дайыр Баяманович — №7 Ош округу;

— Асылбек уулу Дамирбек — №35 Ак-Суу округу;

— Жакыпбеков Шадыкан Мырзаканович — №20 Манас округу;

— Жусупов Аширбай Бапович — №1 Лейлек округу;

— Мырзаканов Раад Бакашевич — №23 Москва округу;

— Аянкулов Самат Шамусаевич — №33 Нарын округу;

— Жунусов Мелисбек Абдрасулович — №33 Нарын округу;

— Ташиев Анарбек Рыскулович — №26 Ленин округу;

— Жунусбеков Төрөкан Бейшенбекович — №21 Таласскому округу;

— Борочоров Талантбек Айсаракунович — №33 Нарын округу;

— Эсенаманов Мурат Кубанович — №26 Ленин округу;

— Юсупалиев Мунарбек Худайбердиевич (онлайн) — №2 Баткен округу;

— Мадалиев Асылбек Алтымышович (онлайн) — №2 Баткен округу;

— Акматова Динара Асанкуловна (онлайн) — №36 Ысык-Көл округу;

— Калматов Талас Сагынбаевич (онлайн) — №4 Көк-Жар округу;

— Эшенкулов Кулжамал Буланбекович — №25 Аламүдүн округу;

— Иманалиев Каныбек Капашович — №25 Аламүдүн округу;

— Артыкбаев Сейдахмат Жокобаевич — №13 Сузак округу;

— Азыгалиев Нурланбек Асанбекович — №22 Жайыл округу;

— Чакибаев Эмиль Акжолтоевич — №25 Аламүдүн округу;

— Бакасов Улан Болотбекович — №33 Нарын округу;

 Аскарбеков Мавлян Амангельдиевич — №27 Биринчи май округу;

— Абдувалиев Довлотбек Маматурдалиевич — №6 Араван округу;

— Имматов Ина Имматович — №1 Лейлек округу;

— Матмусаев Жанышбек Мырзабекович — №19 Токтогул округу;

— Маннанов Ильхом Абдукахарович — №6 Араван округу;

— Мадинов Орозобек Капарбекович — №33 Нарыну округу;

— Шакиров Асан Шакирович — №13 Сузак округу;

— Каримбеков Абдисант Момунбаевич — №11 Алай округу;

— Төлөнов Данияр Эрмекович — №10 Куршаб округу;

— Мурсалиев Акылбек Рыскельдиевич — №31 Чүй-Кемин округу;

— Жаанбаев Тойгонбай Сейитказиевич — №33 Нарын округу;

— Сарымсаков Каныбек Кубанычбекович — №24 Сокулук округу;

— Иманкулов Талай Маданбекович — №23 Москва округу;

— Чойбеков Бактыбек Каныбекович — №21 Талас округу;

— Зулпуев Абдивап Момунович — №4 Көк-Жар округу;

— Калыков Улугбек Абдисатарович — №26 Ленин округу;

— Коргонбай уулу Жусупбек — №5 Ноокат округу;

— Касымов Нурлан Орозалиевич — №19 Токтогул округу;

— Омолдошова Айжан Рыскуловна — №32 Кочкор округу;

— Абдрахманов Азамат Абдилазизович — №4 Көк-Жар округу;

— Нурбаев Жалолидин Паязидинович — №6 Араван округу;

— Сыргабаев Замирбек Самаматович — №3 Кадамжай округу;

— Миркадыров Мухтар Мирсалиевич — №3 Кадамжай округу;

— Салымбаев Чыңгыз Жусупович — №14 Жалал—Абад округу;

— Жапанов Аттокур Асаналиевич — №32 Кочкор округу;

— Жолдошев Беки Кадырбердиевич —№5 Ноокат округу;

— Акматов Айданбек Акматович — №3 Кадамжай округу;

— Акылбеков Русланбек Акылбекович —№27 Биринчи май округу;

— Каниметов Адыл Жанкорозович — №35 Ак-Суу округу;

 Бакиров Өмүрбек Мирзаимович — №4 Көк-Жар округу;

— Рыскулбек уулу Нурмат — №22 Жайыл округу;

— Абдыразаков Нурсултан Эркинбекович — №9 Кара-Суу округу;

— Аспек уулу Азамат — №25 Аламүдүн округу;

 Керимкулов Нурлан Бейшенбекович — №32 округу;

— Карашев Аалы Азимович — №12 Өзгөн округу;

— Мамасыдыков Кумарбек Канболотович — №14 Жалал-Абад округу;

— Түмөнов Чыңгыз Сүйүнбаевич — №4 Көк-Жар округу;

— Абдувалиев Зарылбек Рубенович— №25 Аламүдүн округу;

— Бакыев Улукбек Хаджимуканович— №10 Куршаб округу;

— Таштанкулов Касым Абдусаматович — №1 Лейлек округу;

— Атамбаев Сейитбек Алмазбекович — №25 Аламүдүн округу боюнча «Социал-Демократтар» партиясынан;

— Максутов Мурсалим Султаналиевич — №3 Кадамжай округу;

— Эгембердиев Өмүрбек Калыбекович — 13 Сузак округу;

— Тешебаев Акимбай Сатылганович — №16 Ноокен округу;

— Матсаков Кадырбек Мусаевич — №16 Ноокен округу;

— Эргешов Толкун Турдукулович — №9 Кара-Суу округу;

— Келдибаев Төлөгөн Кыязович — №9 Кара-Суу округу;

— Жороев Исманали Эгембердиевич — №1 Лейлек округу;

— Ажыбеков Бактыгул Ажыбекович — №20 Манас округу;

— Самидинов Кумарбек Манапбаевич — №13 Сузак округу;

— Абдылдаев Таалайбек Дюшекеевич — №34 Ак-Суу округу;

— Назарбеков Мирлан Рысбекович — №20 Манас округу;

— Айтакунов Бактыбек Кубатович — №34 Жети-Өгүз округу;

— Примов Улан Бердибаевич — №11Алай округу;

— Токторов Абдыш — №27 Биринчи май округу;

— Ражабалиев Нурлан Аскаралиевич— №2 Баткен округу;

— Арзибаев Бекболот Өскөнбаевич — №7 Ош округу;

— Аманкулов Эмир Эркинбекович — №22 Жайыл округу;

— Жолболдуев Памирбек Бакыевич — №4 Көк-Жар округу;

— Назарбаев Абдунаби Салыевич — №3 Кадамжай округу;

— Абылкасым уулу Канатбек — №2 Баткен округу;

— Абдылдаев Сооронбай Эргешович — №24 Сокулук округу;

— Ташиев Руслан — №31 Чүй-Кемин округу;

— Самыйкожо Мирлан — №32 Кочкор округу;

— Тоотаев Улукмырза Абдилашимович — №11 Алай округу;

— Койчуменов Мээримбек Нурбекович — №27 Биринчи май округу;

— Кунакунов Максат Касымжанович — №26 Ленин округу;

— Ниязалиева Дамира Абаскановна — №32 Кочкор округу;

— Жээнбаев Өскөнбай Сатыбаевич — №11 Алай округу;

— Мадылбеков Туратбек — №23 Москва округу;

— Рысбаев Равшанбек Рысбаевич — №4 Көк-Жар округу;

— Орозбаев Таалайбек Айтбаевич — №36 Ысык-Көл округу;

— Чомонов Манас Алишерович — №17 Аксы округу;

— Жакеев Алмазбек А. — №20 Манас округу;

— Ажибаев Чыңгыз Ильяскожоевич — №1 Лейлек округу;

— Карабаев Манасбек Токтогулович — №22 Жайыл округу;

— Алимбеков Нурбек Каарыевич — №8 Төлөйкөн округу;

— Исеналиев Эмирбек Аскеевич — №31 Чүй-Кемин округу;

— Шамшидин уулу Абдулхамид — №3 Кадамжай округу;

— Мамаев Замирбек Далилович — №22 Жайыл округу;

— Бакир Бакытбек — №9 Кара-Суу округу;

— Дүйшөналиев Болотбек Согушбекович — №19 Токтогул округу;

— Молдоташев Ишенбай Курманович — №35 Ак-Суу округу;

— Бузурманкулов Айбек Мырзакеримович — №21 Талас округу;

— Оморов Чыңгыз Ашырбаевич — №18 Ала-Бука округу;

— Кожиев Мирбек Дүйшөнбекович — №23 Москва округу;

— Нурбаев Бакытбек Токтогулович — №6 Араван округу;

— Саипов Бактыбек Саипович — №11 Алай округу;

— Садалиев Улан Шейшенбекович — №24 Сокулук округу;

— Дунканаев Айбек Медетбекович — №25 Аламүдүн округу;

— Жапаров Талантбек Рысбекович — №34 Жети-Өгүз округу;

— Орозбаев Айбек Маматович — №8 Төлөйкөн округу;

— Мукарамов Асылбек Турабаевич — №1 Лейлек округу;

— Исмаилов Муратбек Кубанычбекович —№34 Жети-Өгүз округу;

— Зикиров Жусупбек Камчыбекович —№23 Москва округу;

— Олжобаев Баатырбек Бактыбекович — №34 Жети-Өгүз округу;

— Жолдошбаев Камчыбек — №26 Ленин округу;

— Мамбеткулов Максатбек Назиржанович — №13 Сузак округу;

— Супатаева Альфира Илиясовна — №35 Ак-Суу округу;

— Турков Мунарбек Максатбекович — №13 Сузак округу;

— Түмөнбаев Акылбек Тогузбаевич — №35 Ак-Суу округу;

— Кенжебаев Аманкан Батырбекович — №24 Сокулук округу;

— Кыдыралиев Бакыт Мукамбетович — №21 Талас округу;

— Бекешев Дастан Далабайевич — №28 Октябрь округу;

— Абиров Жаныбек Болотбекович — №26 Ленин округу;

— Пасанов Эржигит Жетимишович — №10 Куршаб округу;

Осмонов Айбек Жапарович — №7 Ош округу;

Чокморов Болотбек Сексенбешович — №32 Кочкор округу;

Турганбаев Мелис Токтомамбетович — №28 Октябрь округу;

Мааткабылов Ырысбек Шаршенбаевич — №29 Свердлов округу;

Токтогулов Ербол Бекинович — №30 Ысык-Ата округу;

— Момунов Акат Акынович — №17 Аксы округу;

— Жумабеков Дастанбек Артисбекович — №20 Манас округу;

— Шакиев Нурланбек Тургунбекович — №17 Аксы округу;

— Матраимов Искендер Исмаилович — №9 Кара-Суу округу;

— Мамбеталиева Анара Хамзаевна — №36 Ысык-Көл округу;

— Бегалиев Болот Касымбекович — №25 Аламүдүн округу;

— Казакбай уулу Замирбек — №34 Жети-Өгүз округу;

— Бакееев Аскарбек Колхозбекович —№22 Жайыл округу;

— Тайлаков Арстанбек Кылычбекович — №26 Ленин округу;

— Дыйканов Максатбек Дыйканович — №2 Баткен округу;

— Жыргалбаев Нурбек Үсөнкулович — №30 Ысык-Ата округу;

— Ажибаева Жаңыл Бейшеновна — №36 Ысык-Көл округу;

— Мурадилов Бекболот Мурадилович — №3 Кадамжай округу;

— Райымкулов Бактыбек Кемелбекович — №22 Жайыл округу;

— Тарыкбаев Алмаз Нарынбекович — №31 Чүй-Кемин округу («Альянс» партиясынан);

— Сулайманов Алтынбек Турдубаевич (депутат) — №5 Ноокат округу («Альянс» партиясынан);

— Жунусалиев Рамис Майрамбекович — №24 Сокулук округу;

— Баатырбеков Алмазбек Баатырбекович — №33 Нарын округу;

— Сарбагышев Максатбек Канатбекович — №36 Ысык-Көл округу;

— Мурашев Нурбек Мурпазылжанович (депутат) — №16 Ноокен округу;

— Дүйшенбиев Райимберди Сейдакматович (Куралдуу күчтөрдүн Башкы штабынын мурдагы жетекчиси) — №16 Ноокен округу;

— Сардарбеков Сабырбек — №32 Кочкор округу;

— Божонов Замирбек Сабиржанович — №11 Алай округу;

— Салихов Кеңеш Каримович — №2 Баткен округу;

— Аширалиев Чынтемир Камчыбекович — №2 Баткен округу;

— Кулматов Эделбек Маматкулович — №13 Сузак округу;

— Шамырканов Болотбек Муратбекович — №34 Жети-Өгүз округу;

— Токтобаев Сүйүнбай Жумаканович — №17 Аксы округу;

— Сагымбаев Канат Райымбекович (УКМКнын Мамлекеттик коопсуздук комитетинин мурдагы кызматкери) — №34 Жети-Өгүз округу;

— Хасанов Канат Зерликович — №36 Ысык-Көл округу;

— Ботобаев Айбек Курманович — №31 Чүй-Кемин округу;

— Турсунбаев Азизбек Атакозуевич (ЖК депутаты) — №18 Ала-Бука округу;

— Сулайманов Кундузбек Кошалиевич — №19 Токтогул округу;

— Иманкулов Эркин Токтаалиевич — №22 Жайыл округу;

— Исламбеков Белек Мамасалиевич — №2 Баткен округу;

— Абдрахматова Атыр Болотбековна (БШКнын мурунку мүчөсү) — №34 Жети-Өгүз округу;

— Кыдырмышев Руслан Жаманакович (президенттин кеңешчиси) — №28 Октябрь округу;

— Сатыбалдиев Элмурза Ракиевич (мурунку башкы прокурор)— №12 Өзгөн округу;

— Мелисов Азамат Канатбекович — №32 Кочкор округу;

— Токтакунов Нурбек Акбарович (адвокат) — №27 Биринчи май округу №27;

— Калдарбеков Элдияр Султанович — №25 Аламүдүн округу;

— Абдыкадыров Эмилбек Мырзакулович — №21 Талас округу;

— Таштанбеков Акбөкөн Дукенович — №30 Ысык-Ата округу;

— Бөлөкбаев Эркин Касымович — №23 Москва округу;

— Ибраев Саматбек Кулукеевич — №34 Жети-Өгүз округу;

— Дүйшөналиев Нурлан Кадырбекович — №31 Чүй-Кемин округу;

— Асанбаев Майрамбек Жекшенович — №32 Кочкор округу;

— Кулбараков Автандил Илдузович — №32 Кочкор округу;

— Мурзакматов Байжигит Мамаюнусович — №4 Көк -Жар округу;

— Абдрахманов Азамат Абдилализович — №4 Көк -Жар округу;

— Икрамов Тазабек Икрамович — №13 Сузак округу;

— Мусагул уулу Амантур — №32 Кочкор округу;

— Мадмаров Уланбек Аданбекович — №4 Көк -Жар округу;

— Сурналиев Талгат Чыныбекович — №36 Ысык -Көл округу;

— Обдунов Элмурат Адбувапович — №6 Араван округу;

— Сарбагышев Талантбек Кыдыргазиевич — №36 Ысык -Көл округу;

— Абдылдаев Райымбек Жумагулович — №33 Нарын округу;

— Карагулов Кубанычбек Нарынбекович — №26 Ленин округу;

— Аширбаев Элкинбек Токтогонович — №24 Сокулук округу;

— Сегизбаев Мирбек Абдрахимович — №1 Лейлек округу;

— Ганыев Каныбек Токтоматович — №3 Кадамжай округу;

— Атажанов Ырысбек Ысламович — №3 Кадамжай округу;

— Жээнбеков Жусупжан Амражанович — №13 Сузак округу;

— Лилиенталь Юлия Викторовна — №13 Сузак округу;

— Саккараев Медербек Жаманкулович — №31 Чүй-Кемин округу;

— Абакиров Аскар Жумабекович — №31 Чүй-Кемин округу;

— Абдыбахапов Абдыманап Абдыбахапович — №13 Сузак округу;

— Сариев Акылбек Аблабекович — Нарындагы №33 шайлоо округу;

— Малиев Арсланбек Касымакунович — Жети-Өгүз районундагы №34 шайлоо округу;

— Дурсунов Атамша Латифович — Ысык-Ата районундагы №30 шайлоо округу;

— Ибраимов Санжар Кубанычбекович — Алай районундагы №11 шайлоо округу;

— Сейтказиев Анаш Токтосунович — Чүйдүн Кемин районундагы №31 шайлоо округу;

— Танабаев Нурлан Исамидинович — Куршаб айылындагы №10 шайлоо округу;

— Курманов Байыш Жантаевич — Ысык-Ата районундагы №30 шайлоо округу;

— Алтынбеков Айбек Алтынбекович — Базар-Коргон районундагы №15 шайлоо округу;

— Нурланбеков Актилек Нурланбекович — Ленин районундагы №26 шайлоо округу;

— Насиров Абдижамил Жусупович — Кадамжай районундагы №3 шайлоо округу;

— Исаев Канатбек Кедейканович — Чүйдүн Кемин районундагы №31 шайлоо округу;

— Төлөгөнов Бакыт Талантович — Жети-Өгүз районундагы №34 шайлоо округу;

— Алымжанов Айбек Орозбекович — Кочкор районундагы №32 шайлоо округу;

— Шаимкулов Манас Каныбекович — №14 Жалал-Абад окуругу;

— Бекмуратов Баймурат Асатович — Лейлек районундагы №1 шайлоо округу;

— Талипов Нурали Орозалиевич — №3 Кадамжай шайлоо округу;

— Арстанбеков Акылбек Советбекович — Ноокен районундагы №16 округ боюнча;

— Тукунов Акжолтой Шакирбекович — Ысык-Көл районундагы №36 округ боюнча;

— Сыдыков Бактыбек Үсөнович — №16 Ноокен округу;

— Кебекбаев Сабыралы Тойчуевич — Сузак районундагы №13 округ боюнча;

— Усупов Тилек Сабырович — Октябрь районундагы №28 округ боюнча.

  

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.